KONST / Litografier / Färglitografi 12487531
nr 1248 7531
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 176/210, daterad 1978. Motivet: 33x35 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:55:57
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)